Kierunek technik masażysta ze szkoleniami dodatkowymi z zakresu SPA & Wellness

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Kościerzynie zaprasza do nauki na kierunku technik masażysta ze szkoleniami dodatkowymi z zakresu SPA & Wellness. Rozpoczęcie zajęć w lutym 2019 roku.

W ramach nauki na kierunku technik masażysta w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych Kościerzynie uczniowie realizują szkolenia dodatkowe w zakresie odnowy biologicznej. Należy do nich masaż kostkami lodu.

Masaż kostkami lodu znany był już w starożytności oraz stosowany dla poprawy zdrowia i urody. Na początku zabiegu organizm reaguje na zimno, w związku z tym zaczyna produkować więcej ciepła i tym samym przyspiesza przemianę materii. Zimno pobudza krążenie krwi i limfy, co w rezultacie daje „wysiłek ćwiczebny” naczyniom krwionośnym. Naczynia wówczas ograniczają oddawanie ciepła, zwężając i zmniejszając przepływ krwi, gdzie później następuje rozszerzenie oraz zwiększenie tego przepływu.

Zajęcia odbywają się w strefie odnowy biologicznej Kaszubskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego AQUA PARK w Kościerzynie.

Dodatkowo wszyscy słuchacze medycznej szkoły policealnej w Kościerzynie otrzymują bezpłatne karnety na zajęcia w Aqua Parku: basen, siłownia, fitness.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt i rekrutacja :

Tel. 510 036 706 lub 506 035 102
email: koscierzyna@oswiatalingwista.eu
ul. Wybickiego 1
83-400 Kościerzyna