Galeria Warszawa

W dniach 8-9.03.2019 Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie brało udział w XXXI Międzynarodowym SALONIE EDUKACYJNYM Perspektywy 2019 w Pałacu Kultury i Nauki.
Warszawski Pałac Kultury i Nauki odwiedzały od rana liczne grupy uczniów, którzy uczestniczyli w prezentacjach uczelni i szkół, a także w spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Nasi uczniowie mieli możliwość skorzystania z pomocy doradców zawodowych i ekspertów rynku pracy. W sobotę 9 marca wszyscy uczestnicy Salonu brali udział w warsztatach i prezentacjach zorganizowanych z myślą o nich.

Znakomici wystawcy zaprezentowali najnowsze produkty, urządzenia i fascynujące trendy w pielęgnacji oraz koloryzacji. Targi BEAUTY FORUM pokazują świat urody w zbliżeniu : najświeższe trendy, innowacyjne produkty, ciekawe i intratne kontakty biznesowe, specjalistyczna wiedza z pierwszej ręki, inspirujące dyskusje z doświadczonymi nauczycielami.

W dniu 11 czerwca 2017 roku w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie odbył się Dzień Otwarty w ramach którego  ratownicy medyczni przeprowadzili  szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej , następnie wszystkim osobom chętnym wykonano  pomiar ciśnienia tętniczego.

                Od godziny 12.00 odbywały się  spotkania z wykładowcami i uczniami na poszczególnych kierunkach. Higienistki stomatologiczne przeprowadziły prezentację , jak dbać prawidłowo o higienę jamy ustnej, masażyści przygotowali pokaz różnych form masażu klasycznego, ortoptystki wykonywały przesiewowe badania wzroku oraz  badanie  obuocznego widzenia i  ruchomości gałek ocznych, technicy dentystyczni pokazali , jak wykonuje się uzupełnienia protetyczne i ortodontyczne.

                Całość uwieńczyli terapeuci zajęciowi ciekawymi zajęciami ruchowymi z zakresu  choreoterapii i bajkoterapii.

 

Back to Top