Galeria Łódź

W dniu 15 marca 2017 roku w ośrodku w ŁODZI odbyło się szkolenie: MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ.

W dniu 25 marca br. zapraszamy na kolejne: KINEZJOTAPING.

 

 

 

Słuchacze kierunku ortoptystka  Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Łodzi na zajęciach  praktycznych: ćwiczenia i badania ortoptyczne w Gabinecie Ortoptycznym  w Przychodni “Lepszy wzrok” ul. Piwna 47 .

Słuchacze kierunku terapeuta zajęciowy w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Łodzi podczas zajęć praktycznych wykorzystywali wiklinę papierową do wyplatania koszyków . Powstały prawdziwe dzieła sztuki w jesiennych barwach…

W maju br. słuchacze kierunków technik masażysta oraz higienistka stomatologiczna ze Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Łodzi uczestniczyli w stażu zawodowym w północnej Hiszpanii, w regionie Asturia. Praktyka zrealizowana została w ramach projektu „Europejska praktyka zawodowa drogą do zwiększenia mobilności na rynku pracy”, realizowanego w ramach Programu Europejskiego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny. Był to trzeci z czterech zaplanowanych wyjazdów ,w których mają okazję wziąć udział najlepsi słuchacze Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Łodzi na przestrzeni od kwietnia do października br.

20-osobowa grupa słuchaczy z oddziałów Studium Pracowników Medycznych w Olsztynie,Wałczu, Malborku, Koszalinie i Łodzi uczestniczyła w stażu zawodowym w ośrodku Ovida Centro Intergeneracional w miejscowości Oviedo. Uczniowie kierunków stomatologicznych odbywali praktyki w gabinetach stomatologicznych i laboratoriach protetycznych, między innymi asystując podczas zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. Technicy masażyści poznawali nowe techniki masażu oraz doskonalili swoje umiejętności podczas pilatesu oraz zajęć rehabilitacyjnych na basenie.

W planie praktyk znalazły się również lekcje języka hiszpańskiego oraz wycieczki do pobliskich miejscowości realizowane w ramach przygotowania kulturowego, m.in. do uroczej, położonej nad oceanem miejscowości Gijón, gdzie uczniowie poznali przysmaki regionalnej kuchni.
więcej o projekcie

 

Back to Top