Słuchacze i słuchaczki III roku Technik dentystyczny i II roku Protetyk Słuchu ze Szkoły Policealnej Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Olsztynie podczas  próbnego egzaminu pisemnego.

Jeszcze przed nimi próbny egzamin praktyczny. Natomiast 14 stycznia 2017 r.

egzamin kwalifikacyjny zawodowy. Życzymy dużo siły i sukcesów.

Podczas tych dwóch tygodni nauczyłyśmy się nie tylko pracy z pacjentami pod kierownictwem niezwykłego człowieka i nauczyciela Jorge, ale również poznałyśmy kulturę i obyczaje mieszkańców Asturii.
Czas wolny od pracy przeznaczony był na naukę języka hiszpańskiego oraz wyjazdy do sąsiednich miasteczek: Gijon oraz Aviles. Wspólne wyjazdy w gronie obecnych tam masażystów umożliwiły integrację pomiędzy pozostałymi oddziałami szkoły.” – mówi Aleksandra. E , SPMIS Olsztyn
Pełną relację z wyjazdu grupy uczniów Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Olsztynie , Wałczu , Malborku i Koszalinie na staż w Hiszpanii znaleźć można na portalu olsztyn24.com.
Zapraszamy do lektury i obejrzenia zdjęć:

http://www.olsztyn24.com/news/27621-sluchacze-olsztyskiego-studium-pracownikow-medycznych-i-spolecznych-na-stazu-zawodowym-w-hiszpanii.html

Więcej o aktualnie realizowanym stażu zagranicznym

 

W okresie od 28 lutego do 12 marca 20 słuchaczy Studium Pracowników Medycznych i Społecznych z Wałcza , Olsztyna , Koszalina i Malborka uczestniczyło w stażu zawodowym w Hiszpanii .Słuchacze kierunków technik masażysta , higienistka stomatologiczna oraz technik dentystyczny szkolili swoje umiejętności zawodowe i językowe w ośrodku OVIDA CENTROINTERGENERACIONAL W Oviedo w regionie Asturia. Do kolejnych wyjazdów przygotowują się słuchacze z Łodzi i Kościerzyny. Zachęcamy do zapoznania się z pierwszą relacją ze stażu: źródło ” Pojezierze Wałeckie ” nr 13 ( 979 ) z 30 marca 2016 roku. W kolejnych tygodniach relacje z Olsztyna , Koszalina i Malborka.