STAŻE DLA ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH – WARSZAWA – PRAGA POŁUDNIE

Gabinet stomatologiczny na warszawskim Gocławiu (Praga Południe)proponuje współpracę w zakresie płatnych praktyk dla absolwentek kierunku asystentka stomatologiczna.

Staże zakładają samodzielną pracę pod okiem wykwalifikowanej pielęgniarki/ asystentki stomatologicznej z lekarzem stomatologiem w naszym gabinecie. Jest to doskonała okazja do nabycia i wytrenowania poprawnych schematów pracy z lekarzami różnych specjalności, poznania specyfiki racy z lekarzem w zakresie stomatologii zachowawczej z pacjentem dorosłym i dzieckiem, endodoncji, chirurgii i protetyki oraz ortodoncji. Praktykant ma okazję przetrenować wszystkie zakresy pracy asystentki stomatologicznej w gabinecie stomatologicznym takie jak:
przygotowanie stanowiska pracy w gabinecie, przygotowanie pacjenta do zabiegu, obsługa urządzeń i rozpoznawanie narzędzi stomatologicznych, aktywna współpraca z lekarzem przy wykorzystaniu najnowszych technik i narzędzi (np. sedacja, mikroskop, opracowanie maszynowe kanałów zęba, płynna gutaperka), dezynfekcja i sterylizacja, prowadzenie elektronicznej karty pacjenta.

Oferujemy możliwość stałego zatrudnienia w naszym gabinecie po odbyciu stażu.

Osoby zainteresowane praktykami zapraszamy do przesłania CV na nasz adres poczty elektronicznej: info@paniortodontka.pl.

W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu:
kom: 607143239

Grzegorz Bartoszcze

www.paniortodontka.pl