SPMiS w Warszawie wzięło udział w FUTUPLANNERS

W dniu 14 czerwca 2018 roku Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie wzięło udział w FUTUPLANNERS – największych w Polsce targach kariery i edukacji, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie – PGE Narodowy.

Wydarzenie patronatem objęły: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Urząd Miasta Warszawa. Targi prowadziła Patricia Kazadi.

Futu Palnners, na którym pracownicy i słuchacze Studium Pracowników Medycznych i Społecznych promowali swoją Szkołę to innowacyjny spot kariery zawodowej i edukacji. Dlaczego? Połączenie nauki, wykładów ze świetną zabawą. Koncerty gwiazd telewizji! Podczas koncertu zagrał miedzy innymi finalista The Voice of Poland, tegoroczny maturzysta Mariusz Szczygieł. Rozmowy ze specjalistami z zakresu doradztwa zawodowego prowadziła sama Patrycja Kazadi!

“Nasza szkoła miała coś specjalnego do zaproponowania futersom! Obok profesjonalnej informacji na temat nauki zaoferowaliśmy uczniom biotatuaż!” – mówią wystawcy ze Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie.

Więcej zdjęć w galerii zdjęć Warszawa