Oferta pracy Opiekun/Opiekunka osoby starszej

OFERTA PRACY ZAGRANICZNEJ

Nazwa stanowiska: Opiekun/Opiekunka osoby starszej

Miejsce wykonywania pracy:
Capwell Grange Nursing Home, Leagrave – Wielka Brytania

REF.: EPSN/OPIEKUN

OPIS STANOWISKA:

Capwell Grange – Dom Opieki w Wielkiej Brytanii poszukuje zmotywowanych osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Opiekuna osoby starszej. Capwell Grange należy do BUPA Care Homes, zrzeszającej ponad 300 placówek medycznych w Wielkiej Brytanii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Dbanie o samopoczucie fizyczne, psychiczne oraz emocjonalne pacjentów

-Wsparcie zespołu w prowadzeniu domu opieki

-Monitorowanie działania placówki w zakresie bezpieczeństwa

-Zapewnienie pacjentom jak najlepszych standardów opieki

CECHY OSOBOWOŚCIOWE: Zaangażowanie, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z osobami starszymi, Umiejętność pracy w zespole, Zdolności przywódcze

WARUNKI PRACY: pakiet socjalny, zniżki pracownicze, pakiet szkoleń, ciepłe posiłki, ubezpieczenie zdrowotne, 28 dni płatnego urlopu

WYMAGANIA: Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

INFORMACJE O FIRMIE: EPSN Workforce działa w 10 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodowych w branży medycznej, ochrony zdrowia, IT oraz inżynieryjnej. Dzięki rozbudowanej bazie posiadamy profesjonalne profile kandydatów, które umożliwiają idealne dopasowanie kandydata do danej oferty pracy, która pojawia się wyłącznie z inicjatywy klienta. Zapewniamy wszechstronne wsparcie dla kandydata w procesie relokacyjnym, w tym w uznaniu dyplomu oraz załatwianiu formalności związanych z wyjazdem.

INFORMACJE DODATKOWE: CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres i.modzelewska@epsnworkforce.com najpóźniej do 10.08.2015. Prosimy o podanie numeru referencyjnego oferty w treści maila.