Szkolenie z masażu biurowego dla słuchaczy kierunku technik masażysta w Kościerzynie

W sobotę 11.01.2020 w godzinach 9.30 do 15.30 w AQUA Centrum w Kościerzynie odbyło się szkolenie dla słuchaczy kierunku technik masażysta.Tematem szkolenia był Masaż biurowy.

Masaż biurowy (work site) zapobiega i eliminuje negatywne skutki długotrwałej pracy biurowej. Odbywa się w biurze podczas pracy, na specjalnym krześle.

Jego celem jest zadbanie o kondycję psychofizyczną osób, które poprzez dużą ilość godzin spędzonych przy biurku cierpią na dyskomfort i ból w różnych obszarach ciała. W krótkim czasie (max 20 minut), w pozycji siedząco-klęczącej na specjalnym krześle opracowane jest ciało głębokimi uciskami, technikami rozciągającymi oraz rozluźniającymi. Masaż ten gwarantuje intensywne odczucia i daje zaskakująco skuteczne wyniki, zarówno w kondycji tkanek, jak i w postaci szybkiego odprężenia podczas pracy. Masaż wykonywany jest przez odzież.

Work-Site jest idealną usługą masażu, gdyż:

jest bezpieczny, wykonywany przez ubranie – eliminuje lęk przed nagością,
nie jest długi: trwa ok. 15-25 min,
nie jest drogi,
jest efektowny, odpowiedni układ technik i kroków przyciąga wzrok, zwiększa zainteresowanie masażem,
jest efektywny gdyż, skierowany jest na najbardziej spięte okolice, na plecy, szyję i ramiona, ręce, dłoni,
dostarcza tego, czego ludzie pragną – odprężenia!
jest uniwersalny, ogólnodostępny i wygodny – nie wymaga zamkniętego pomieszczenia, może być wykonywany w każdym miejscu, w biurze, w domu, w parku czy na ulicy.