Praca dla asystentki stomatologicznej

„Dentarius” jest stomatologicznym NZOZ na Janowie. (www.dentarius.pl)  Mamy nadzieję stworzyć przyjazną pacjentom, lekarzom i asystentkom klinikę w pięknym otoczeniu. Praca w małym zespole w którym dużą wagę przywiązuje się do komunikowania się i wzajemnych relacji, uruchomienia wewnętrznej motywacji do pracy – będzie szansą na satysfakcję i zadowolenie z wykonywanych działań.

Asystentka stomatologiczna

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Wynagrodzenie: do 2 tys. zł

Opis stanowiska:

  • asysta stomatologiczna
  • praca w rejestracji
  • tworzenie atmosfery komfortu i bezpieczeństwa

Wymagania:

  • dyplom ukończenia szkoły dla asystentek stomatologicznych
  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność komunikowania się
  • podzielność uwagi
  • sprawność manualna
  • kreatywność
  • umiejętność obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • Możliwa umowa o pracę
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • Możliwość szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Dentarius z siedzibą w Łodzi.”

Źródło: pracuj.pl