Praca Elektroradiolog – Zielona Góra

Firma GRIF, właściciel marki Kompetika obecnie przeprowadza rekrutację na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG
Zielona Góra, lubuskie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie – technik elektroradiolog
  • uprawnienia do wykonywania badań mammograficznych.

Mile widziany kurs ochrony radiologicznej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w mammobusie związana z wyjazdami na terenie trzech województw: lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego
  • obsługiwanie mammografu
  • przeprowadzanie badań mammograficznych zgodnie z zaleceniami
  • dbanie o zachowanie standardów bezpieczeństwa
  • utrzymywanie stanowiska pracy w należytej czystości

OFERUJEMY:

  • mieszkanie służbowe w Zielonej Górze
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
  • pracę na profesjonalnym sprzęcie medycznym

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: m.stanowska@grif.com.pl
W razie pytań możliwy kontakt telefoniczny: 797 996 335

W CV prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”