Warsztat Terapii Zajęciowej w Łapinie gm. Kolbudy zatrudni instruktorów terapii zajęciowej w pracowni plastycznej i w pracowni kuchnia dydaktyczna

Warsztat Terapii Zajęciowej w Łapinie gm. Kolbudy zatrudni instruktorów terapii zajęciowej w pracowni plastycznej i w pracowni kuchnia dydaktyczna na umowę o prace wymiarze 1 etat.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunek terapia zajęciowa lub wyższe (w tym licencjat) pedagogiczne
  • kreatywność, dobra organizacja pracy

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowywanie i prowadzenie zajęć w pracowni plastycznej i w pracowni kuchni dydaktycznej z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi,
  • prowadzenie zajęć zgodnych z profilem pracowni,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej w placówce – dotyczącej rehabilitacji uczestników,
  • utrzymywanie kontaktu i współpraca z rodzinami oraz opiekunami uczestników WTZ.

Kontakt:

Dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny i CV) prosimy przesyłać na adres: wtzlapino@caritas.gda.pl

Wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych udostępnionych w złożonym CV na potrzeby rekrutacji na stanowisko instruktora terapii zajęciowej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Łapinie z zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej przez okres najbliższych 6 miesięcy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami