praca – klinika stomatologiczna

Stanowisko: CERAMISTA

Zakres obowiązków:
– praca na implantach (malowanie implantów ceramicznych)
– modelowanie koron i m ostów na podbudowach metalowych
– modelowanie koron i mostów na podbudowach z ceramiki szklanej i cyrkonu

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe na stanowisku ceramisty min. jeden rok
– wykształcenie min. technik protetyk, technik ceramista lub odpowiednie doświadczenie zawodowe
– bardzo dobra znajomość porcelanowania
– duża samodzielność i dynamika pracy
– doświadczenie w wykonywaniu około 150 punktów miesięcznie (implantów)
– bardzo dobra znajomość tematyki protetyki
– gotowość do relokacji do Torunia
– otwartość na doskonalenie kompetencji
– wrażliwość estetyczna
– pasja do wykonywanego zawodu
– miła osobowość i wysokie standardy pracy
– wysoka kultura osobista

Klient oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– innowacyjne środowisko pracy
– możliwości szkoleń i rozwoju
– pomoc w relokacji

Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie cv do nas na adres:
HEADHUNTERS GROUP
sales & marketing recruitment
ul. Karola Szajnochy 5/3
01 – 637 Warszawa

e – mail: Natalia.Litwinska@hhg.pl
www.hhg.pl​

HEADHUNTERS GROUP zapewnia w pełni dyskretny proces rekrutacji i weryfikacji każdej aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że udzielimy odpowiedzi wszystkim Kandydatom, którzy odpowiedzą
na ogłoszenie.
Zainteresowane osoby prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HEADHUNTERS GROUP, Ul. K.
Szajnochy 5 lok 3, 01 – 63 7 Warszawa do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych
rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst
jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182) . Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych
osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi
prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.